.. - Mísa s loveckým motivem

Obecný kov a broušené sklo. výška 24 cm, průměr 27 cm. Neznačeno.

Pozn.: Podstavec poškozen.

..
85637. Mísa s loveckým motivem
Dražba ukončena:16.11.2022 21:53:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč