.. - Medailonek s královnou Alžbětou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,09 g

..
116912. Medailonek s královnou Alžbětou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,09 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč