Lepty, 54x47 a 46x55 cm, vydal Iohannes Baptist Homanno, Norimberg, 18. století a rok 1782, vyzdobeno erbem s královskou postavou a s pomníkem, vyznačena jednotlivá knížectví, volné listy, poškozeno.