.. - Mapa Bataille de Kolin

Mědirytina kolorovaná, 18. století. Znázorňuje postavení vojsk v bitvě u Kolína, kterou vyhrál maršál Daun 14. června 1757. 34x49 cm. Volný list.

Pozn.: Okraje mírně poškozeny.

..
73604. Mapa Bataille de Kolin
Dražba ukončena:17.03.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč