MENU
Vstup do aukce
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
18. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
19. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět do aktuální aukce
..
123218. Manžetové knoflíky, zlato, značeno platnou puncovní značkou Z-34 "lyra", osazené 2 rubíny, hrubá hmotnost 5,13 g
Zbývá:
Minimální příhoz:
100 Kč
Aktuální cena:
3 100 Kč
Přihodit
Nepřihlášený uživatel
Přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohli dražit.
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 100 Kč
limit (18.09.2024 14:56:35)
15031
3 000 Kč
5294
2 900 Kč
limit (18.09.2024 14:56:30)
15031
2 800 Kč
5294
2 700 Kč
limit (18.09.2024 14:56:23)
15031
2 600 Kč
5294
2 500 Kč
limit (18.09.2024 14:56:17)
15031
2 400 Kč
5294
2 300 Kč
limit (18.09.2024 14:56:10)
15031
2 200 Kč
5294
2 100 Kč
limit (11.09.2024 13:00:35)
15031
2 000 Kč
5294
1 900 Kč
limit (05.09.2024 23:11:35)
15031
1 800 Kč
5420
1 700 Kč
limit (05.09.2024 0:04:34)
15031
1 600 Kč
12709
1 500 Kč
15031