.. - Manžetové knoflíky, zlato, značeno platnou puncovní značkou Z-34 "lyra", osazené 2 rubíny, hrubá hmotnost 5,13 g

..
123218. Manžetové knoflíky, zlato, značeno platnou puncovní značkou Z-34 "lyra", osazené 2 rubíny, hrubá hmotnost 5,13 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč