.. - Luxusní závěs s diamanty 1,25 ct zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", řetízek zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,1 gna řetízku,

Exkluzivní práce, velký středový diamant 1,25 ct (vyryto na šperku).

Barva I-J

Čistota VS1

Okolní diamanty 0,70 ct

Barva H

Čistota VS1

Délka řetízku 42 cm.

Pozn.: Přiloženy výdejové bolety puncovního úřadu.

vydraženo top
..
116947. Luxusní závěs s diamanty 1,25 ct zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", řetízek zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,1 gna řetízku,
Dražba ukončena:20.06.2024 21:19:26
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:95 000 Kč