.. - Luxusní závěs s diamanty 1,25 ct zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", řetízek zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,1 gna řetízku,

Exkluzivní práce, velký středový diamant 1,25 ct (vyryto na šperku).

Barva I-J

Čistota VS1

Okolní diamanty 0,70 ct

Barva H

Čistota VS1

Délka řetízku 42 cm.

Pozn.: Přiloženy výdejové bolety puncovního úřadu.

top
..
116947. Luxusní závěs s diamanty 1,25 ct zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", řetízek zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,1 gna řetízku,
Zbývá:0 dnů, 20 hodin
Konec dražby:20.06.2024 21:14:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:30 000 Kč