.. - Luxusní tenisový náramek s tanzanity 18,60 ct, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,44 g

Zasazení drahých kamenů v tomto šperku je ideální a zvýrazňující jejich lesk.

Hlavní kameny: přírodní Tanzanity

tvar/brus: Pear

hmotnost: 18,60 ct

barva: Bluish Purple

čistota: Transparent

finish: Excellent – Very Good

materiál šperku: 14 kt růžové zlato

hmotnost hrubá: 14,44 g

velikost náramku: 18,5 cm

stav: nový, nenošený

v kazetě

Puncováno

Certifikát Antwerp International Gemological Laboratories (AIG Israel)

Odhad ceny dle znalce 11.000,- Euro

Tanzanity jsou úžasné drahokamy pojmenované podle Tanzanie, v níž leží jejich jediné naleziště na světě. Původně se tanzanity používaly jako náhrada safírů, ale díky společnosti Tiffany velice rychle stoupla jejich obliba a i cena. Ředitel společnosti Tiffany navrhl jméno, pod kterým známe tento skvost dnes – tanzanit a prohlásil, že je nejkrásnějším modrým kamenem, objeveným za posledních 2000 let. O tanzanitu se také mluví jako o drahokamu 20. století. Tanzanity jsou stále více vyhledávanými drahokami a jejich ceny neustále rostou.

..
107767. Luxusní tenisový náramek s tanzanity 18,60 ct, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,44 g
Dražba ukončena:17.12.2023 21:50:17
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:42 000 Kč