Tanzanit skvělé barvy a kvality, rámovaný diamanty činí tento šperk velmi elegantní.
Hlavní kámen: Tanzanit
Tvar: Obdélníkový
Brus: Cushion Mixed Cut
Hmotnost: 3,59 karátů
Barva: Modrofialová
Průhlednost: Transparentní
Boční kameny: Diamanty
Tvar: Kulatý
Brus: Briliantový
Hmotnost: 0,31 karátů (42 kusů)
Barva: F-G
Jasnost: VS
Prsten
Kov: Bílé zlato 14 kt
Hmotnost: 3,12 g
Velikost prstenu: 50
Puncováno
IGI Certifikát
Stav: nový, nenošený
Odhad ceny 4 000 – 5 000 €