.. - Luxusní prsten se smaragdy 0,80 ct a diamanty 0,48 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,81 g

Velikost prstenu 60. Čistota diamantů VS1-VS2.

..
126375. Luxusní prsten se smaragdy 0,80 ct a diamanty 0,48 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,81 g
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:23.10.2024 20:11:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč