Designový prsten s precizním zpracováním.
Hlavní kámen: přírodní Smaragd
tvar/brus: oválný smíšený smaragdový
hmotnost: 2,78 ct
barva: zelený
čistota: průhledný
Boční kameny:
přírodní Tsavority
tvar/brus: kulatý briliantový
hmotnost: 0,75 ct
barva: žluto zelená
čistota: průhledné
přírodní Diamanty
tvar/brus: kulatý briliantový
hmotnost: 0,40 ct
barva: F-G
čistota: VS
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
Hmotnost hrubá: 4,86 g
velikost prstenu: 53
stav: nový, nenošený
v krabičce
Puncováno
Certifikát International Gemological Institute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 3.700,- Euro