.. - Luxusní prsten s diamanty 2,18 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,80 g

Centrální diamant 0,72 ct

Barva G-H

Čistota VS1

Velikost prstenu 64

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
116881. Luxusní prsten s diamanty 2,18 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,80 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:25:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč