.. - Luxusní prsten se safíry 7,32 ct a diamanty 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,99 g

Designový prsten nejvyšší kvality.

Tmavě modré safíry se řadí mezi nejvzácnější a nejcennější drahokamy na světě.

Hlavní kameny:

přírodní safír

tvar/brus: pearmixed

hmotnost: 5,22ct

barva: tmavě modrá

čistota: průhledný

tvar/brus: oval mixed square brilliant

hmotnost: 2,10ct

barva: žlutá

čistota: průhledné

Boční kameny: přírodní diamanty

tvar/brus: roundbrilliant

hmotnost: 1,05ct

barva: F - H

čistota: SI1

velikost prstenu:53

stav: nový, nenošený

v krabičce

Certifikát: GemewizardGemologicalLaboratory (GWLab)

Odhad ceny dle znalce 6.600,- Euro

certifikát
..
129727. Luxusní prsten se safíry 7,32 ct a diamanty 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,99 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 20:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč limit (16.11.2024 21:20:26) 5420