.. - Luxusní prsten s brazilským turmalínem 3,41ct a diamanty 0,26 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,50 g

Umělecký, ručně vyrobený šperk s brazilským turmalínem skvělé kvality.

Hlavní kámen: přírodní turmalín

tvar/brus: rectancularemerald

hmotnost: 3,41ct

barva: zeleno žlutá

čistota: průhledný

Boční kameny: 4 ks

přírodní diamanty 2 ks

tvar/brus: roundbrilliant/very good

hmotnost: 0,20 ct

barva: F

čistota: VVS

přírodní diamanty 2 ks

hmotnost: 0,06 ct

barva: G

čistota: VS - SI

velikost prstenu:

stav: nový, nenošený

v krabičce

2 certifikáty Instituto Gemológico Espaňol (IGE)

Odhad ceny dle znalce 2.200,- Euro

certifikát
..
129729. Luxusní prsten s brazilským turmalínem 3,41ct a diamanty 0,26 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,50 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč limit (16.11.2024 21:21:01) 5420