Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
tvar: Round Brilliant Variation
lesk/symetrie: Very Good-Good
hmotnost: 0,65 ct
barva: Natural Fancy Vivid Orange Yellow
čistota: SI2
Materiál šperku: 18 kt bílé zlato
hmotnost hrubá: 2,34 g
velikost: 55
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikáty:
HRD Antwerp
Antwerp Laboratory for Gemstone Testing (ALGT)
Odhad ceny dle znalce 8.000,- Euro
Nejvíce ceněné diamanty jsou většinou barevné diamanty s označením barvy natural fancy vivid – natural fancy v certifikátu, který je vystavený pro tento šperk. Jejich ceny dosahují velmi vysokých částek.