.. - Luxusní náušnice s 2,77 ct smaragdy, 0,10 ct diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,11 g

Hlavní kameny: přírodní Smaragdy

tvar/brus: hruška / velmi dobrý

hmotnost: 2,77 ct

barva: zelená

čistota: průhledné

Boční kameny:

přírodní Diamanty

tvar/brus: kulatý briliantový

hmotnost: 0,10 ct

barva: E-G

čistota: VS1-SI1

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

Hmotnost hrubá: 4,11 g

velikost náušnic: 30 mm

stav: nové, nenošené

v krabičce

Puncováno

Certifikát Antwerp International Gemological Laboratories (AIG Israel)

Odhad ceny dle znalce 3.000,- Euro

..
102879. Luxusní náušnice s 2,77 ct smaragdy, 0,10 ct diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,11 g
Zbývá:12 dnů, 3 hodin
Konec dražby:04.10.2023 20:26:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:13 000 Kč