.. - Luxusní náušnice s  tanzanity 2,80 ct, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,68 g

Hlavní kameny: přírodní Tanzanity

tvar/brus: Round Brilliant / Emerald / Very Good

hmotnost: 2,80 ct

barva: Blue

čistota: Transparent

Boční kameny: přírodní Diamanty

tvar/brus: Round Brilliant

hmotnost: 0,88 ct

barva: E-G

čistota: VS1-SI1

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

Hmotnost hrubá: 4,68 g

velikost náušnic: 2 cm

stav: nové, nenošené

v krabičce

Puncováno

Certifikát Antwerp International Gemological Laboratories (AIG Israel)

Odhad ceny 3.600,- Euro

Tanzanity jsou úžasné drahokamy pojmenované podle Tanzanie, v níž leží jejich jediné naleziště na světě. Původně se tanzanity používaly jako náhrada safírů, ale díky společnosti Tiffany velice rychle stoupla jejich obliba a i cena. Ředitel společnosti Tiffany navrhl jméno, pod kterým známe tento skvost dnes – tanzanit a prohlásil, že je nejkrásnějším modrým kamenem, objeveným za posledních 2000 let. O tanzanitu se také mluví jako o drahokamu 20. století.

..
107759. Luxusní náušnice s tanzanity 2,80 ct, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,68 g
Dražba ukončena:17.12.2023 21:42:39
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:60 000 Kč