Hlavní kámen: přírodní Smaragd 1 ks
Tvar/brus: Oval Mixed Cut
hmotnost: 8,66 ct
barva: Bluish reen
čistota: Transparent
Boční kameny: přírodní Diamanty 206 ks
tvar: Round Brilliant / Very Good - Good
hmotnost: 1,46 ct
barva: Natural Faint Pink – Light Purplish Pink
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
hmotnost hrubá: 6,12 g
velikost: 53
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
International Gemological Institute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 14.000,- Euro