Designová zlatnická práce
Diamanty 2,8 ct
Barva G-H
Čistota WS1
Velikost prstenu 58
Berlín 1997, pořizovací cena 8800 Euro
Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu a osvědčení puncovního úřadu.