. - Léto a Zima - párové obrazy

Olej na kartonu, 50x60 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Na zadní straně čísla z výstav.

.
19590. Léto a Zima - párové obrazy
Dražba ukončena:25.04.2018 19:12:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 25.04.2018 14:19:28 3926
800 Kč 02.04.2018 17:22:10 1599