.. - Lesní víla

Dřevo a obecný kov, Celková výška 41 cm. Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

doporučujeme
..
87398. Lesní víla
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:900 Kč