.. - Lesní víla

Dřevo a obecný kov, Celková výška 41 cm. Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 41 cm

..
87398. Lesní víla
Dražba ukončena:04.12.2022 20:20:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč