. - Lenin

Bronz, výška 51 cm. Neznačeno. Český nebo sovětský umělec 2. pol. 20. století.

.
17880. Lenin
Dražba ukončena:11.04.2018 21:04:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč