..

65675. Kruhový rozevírací náramek, hrubá hmotnost: 42,20 g

popis: Obecný kov. Mírně poškozeno.

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

zbývá: 11 dnů, 9 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 09.09.2021 21:58:09 8622