.. - Kruhový náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 16,97 g

Mírně poškozeno.

..
65643. Kruhový náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 16,97 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč