..

65643. Kruhový náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 16,97 g

popis: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 8 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč