.. - Korunovační klenoty

? 43x51 cm. Nesignovány. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

..
86937. Korunovační klenoty
Dražba ukončena:07.12.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 17.11.2022 12:41:30 10436