.

49820. Koruna česká- Novinářská cena guvernéra ČNB

popis: Mosaz, celková výška 15 cm. Neznačeno.

Pozn.: V původní, mírně poškozené etuji.

dražba ukončena: 07.10.2020 19:53:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč