Neznámý autor - Konvolut 8 grafických listů

Lepty, 43 x 31 cm Nesignovány. Pasparta.

Stav: Papír mírně poškozen.

Neznámý autor
84207. Konvolut 8 grafických listů
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč
Chcete prodat podobný obraz?

600 Kč 22.09.2022 19:36:32 1101
500 Kč 16.09.2022 18:04:43 1367