Neznámý autor - Konvolut 8 grafických listů

Lepty, 43 x 31 cm Nesignovány. Pasparta.

Stav: Papír mírně poškozen.

Neznámý autor
84207. Konvolut 8 grafických listů
Dražba ukončena:12.10.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč
Chcete prodat podobný obraz?