..

67877. Konvolut 7 zlacených rámečků

popis: největší rozměry: vnější 36x31, vnitřní: 23x18 cm. Nejmenší rozměry: vnější 18x16 cm, vnitřní 13x11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 14.10.2021 14:24:43 51