.. - Konvolut 7 zlacených rámečků

největší rozměry: vnější 36x31, vnitřní: 23x18 cm. Nejmenší rozměry: vnější 18x16 cm, vnitřní 13x11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
67877. Konvolut 7 zlacených rámečků
Dražba ukončena:24.10.2021 20:36:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč