.. - Konvolut 5 litografií

Nejdelší strana: 40 cm

Litografie, 24x28 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: 1x prasklé sklo.

..
106744. Konvolut 5 litografií
Dražba ukončena:10.12.2023 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 10.12.2023 17:13:32 13222