.. - Konvolut 5 barvotiskových tabulí - Ptáci

4x litografie, 1x tisk, od 23x33 cm do 29x35 cm. Kolem roku 1860. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
72466. Konvolut 5 barvotiskových tabulí - Ptáci
Dražba ukončena:09.02.2022 22:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč