.. - Konvolut 3 religiózních knih

1. Praxis Catechetica sive Manuductio. Autor Mathias Hainbach. Katechická praxe. 6 vydání. Vydal Krakamp a Simonis.  752 stran+rejstřík. 18. století. Původní vazba.

2. Dobré sémě, dobrou zemi. Autor Antonín Stránský. Domácí i veřejné pobožnosti. Vydal Jan Pospíšil v Hradci Králové roku 1837. U titulní strany rytina znázorňující Poslední večeři Páně. Sametová vazba s kovovým reliéfem Boží trojice. Zbytek trnové spony.

3. Enchiridion Sacrorum Rituum Sacro-Sanctae Romano Catholocae Ecclesiae. 826 stran. Vydáno v Praze roku 1816. Původní celokožená vazba.

Pozn.: Vazby poškozy.

..
127334. Konvolut 3 religiózních knih
Zbývá:29 dnů, 16 hodin
Konec dražby:21.11.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč