.. - Konvolut 3 prací

1x olejomalba, 1x pastel, 1x lept, od 22x37 cm do 44x62 cm. Všechny signovány. 2x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

..
100759. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:13.08.2023 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.08.2023 21:23:10 5305
500 Kč 13.08.2023 12:30:26 13222