.. - Konvolut 3 historických religiózních knih

1. Reden über die Geschichte von dem Leiden unsers Herrn Jesu Christi. Autor Jacob Saurin. Ozdobné iniciály a viněty. 496 stran. Původní pergamenová vazba. Vydáno v Lipsku 1734. Chybí titulní strana.

2. Lapis Lydius Controversiarum Fidei. Autor J. G. Societatis Jesu. 464 stran. Původní celokožená zdobená vazba. Vydáno v Trnavě r. 1736. Vazba poškozena.

3. Antiquitatum Christianarum. Autor Julius Laurentius Selvago. Historie křesťanství a víry. 416 stran. Str. 163 a 164 a titulní list vytrženy - chybí. Celokožená zlacená vazba. Vazba mírně poškozena.

..
127338. Konvolut 3 historických religiózních knih
Zbývá:29 dnů, 16 hodin
Konec dražby:21.11.2024 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč