1. Zápisky malé gymnasistky 2. Šťastné mládí 3. Splněná touha - dochovaná původní avantgardní obálka. Všechny vydal Jos. R. Vilímek v Praze 20.- 30.léta 20. stol. Pozn.: Mírně poškozeno.