.. - Konvolut 3 časopisů Zoom ze 70. let 20. stol.

Nejdelší strana: 33 cm

32x24 cm.  V jednom z časopisů se nachází text a vyobrazení od Jana Saudka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
120387. Konvolut 3 časopisů Zoom ze 70. let 20. stol.
Dražba ukončena:21.07.2024 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 21.07.2024 9:23:55 11023