.. - Konvolut 2 knih

1. De Illorum Dauemonum qui sub Lunari. Autor George Pictorius. Okultní filozofie - o démonech, jejich síle, prorpctví, zázracích a jak mohou být vyhnáni. Obsahuje okultní nákresy. Kožená zlacená převazba z 18. stol. Vydáno v Basilei r. 1562.

2. Oběti pověry. O čarodějnictví a pronásledování jeho v zemích křesťanských. Matice lidu ročníku V. číslo 6. 168 stran. Vydáno v Praze nákladem spolku pro vydávání laciných knih českých r. 1871. Ve svazku je rovněž kniha Oživené hroby od Karla Sabiny. 189 stran. Vydáno tamtéž r. 1870.

..
127352. Konvolut 2 knih
Zbývá:29 dnů, 16 hodin
Konec dražby:21.11.2024 20:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč