Nejdelší strana: 24 cm
Knihy, 24x17 cm. 28 svazků, původní vydání. Vydavatel J. Otto v Praze. Datováno od roku 1888 - 1909.
Pozn.: Mírně poškozeno. Dodatkové knihy nekompletní, datovány od roku 1930 - 1936.