.. - Kompletní Ottův slovník naučný 28 svazků původní vydání + 7 dodatkových knih

Nejdelší strana: 24 cm

Knihy, 24x17 cm. 28 svazků, původní vydání. Vydavatel J. Otto v Praze. Datováno od roku 1888 - 1909.

Pozn.: Mírně poškozeno. Dodatkové knihy nekompletní, datovány od roku 1930 - 1936.

..
125145. Kompletní Ottův slovník naučný 28 svazků původní vydání + 7 dodatkových knih
Dražba ukončena:30.10.2024 20:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč