MENU
Vstup do aukce
140. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
24. března 2024 od 20:00
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
27. března 2024 od 20:00
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Velikost 146x100 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
303890. Koberec - Turecko, 1. pol. 20. století
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
600 Kč
44
500 Kč
6749