.

303890. Koberec - Turecko, 1. pol. 20. století

popis: Velikost 146x100 cm.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 04.03.2020 20:26:24

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 04.03.2020 20:21:24 44
500 Kč 04.03.2020 19:51:44 6749