20. století - Koberec

Ručně vázaný, vzor tabriz. 360x280 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. století
59177. Koberec
Dražba ukončena:19.05.2021 21:25:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč