.

303883. Koberec - 2. pol. 20. století

popis: Velikost 68x250 cm. Strojově vyrobený.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 04.03.2020 20:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.02.2020 19:35:27 457
500 Kč 26.02.2020 16:14:48 4646