Irán 20. stol. - Koberec Kirmán

318 x 196 cm.

Osnova: Bavlna
Vlas: Vlna

Tento nádherný koberec byl pečlivě utkán v provincii Kirmán, která je proslulá svými vysoce kvalitními koberci s unikátními vzory. Koberec Kirmán se vyznačuje tradičními motivy a detailními vzory, které jsou typické pro tuto oblast, a odráží bohatou kulturní historii perského tkalcovství.

Koberec je ve velmi dobrém stavu, bez jakýchkoliv mechanických poškození nebo napadení hmyzem, což svědčí o jeho kvalitním zpracování a péči, která mu byla věnována během let. Jeho původ lze datovat do druhé poloviny 20. století, což mu přidává na historické hodnotě a autenticitě.

Tento koberec je nejen esteticky krásný, ale také vysoce funkční, což z něj činí ideální volbu pro každého, kdo hledá kvalitní a elegantní doplněk do svého interiéru. Jeho trvanlivost a nadčasový design z něj činí vynikající investici, která bude zdobit váš domov po mnoho let.

Irán 20. stol.
123499. Koberec Kirmán
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:38:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:13 000 Kč