.

303870. Koberec - Afghánistán, 1. pol. 20. století

popis: Velikost 123x207 cm.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 04.03.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč