.. - Koberec - Turecko, 1. pol. 20. století

Velikost 146x100 cm.

Pozn.: Poškozeno.

..
53272. Koberec - Turecko, 1. pol. 20. století
Dražba ukončena:09.12.2020 21:20:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (09.12.2020 21:15:15) 4847