Walter Peňa

61004. Kiss

popis: Olej na plátně, 80x50 cm. Signováno vlevo nahoře Walter Peňa. Nerámováno.

Pozn.: Obraz pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1988
Narodil se v Meridě ve Venezuele. Ve své tvorbě rád experimentuje, používá například plodiny, které ho v jeho domovině obklopovaly, jako je káva a kakao. Poslední čtyři roky žije a pracuje v Praze.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:03:39

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč