Jiří Kafka - King Cup smíšených dvojic

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Kafka 9/2013. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorská poznámka k dílu.

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

81237. King Cup smíšených dvojic
Dražba ukončena:28.07.2022 20:29:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč