.

18924. Katalog strojírenských výrobků firmy Waldek a Wágner k. u. k. Hoflieferanten Prag

popis: Kniha - katalog z druhé poloviny 19. století. 22x29 cm, tloušťka stran 8 cm. Obsahuje nabídku např. lamp, zahradnických výrobků, zařízení pro pivovary, zemědělských výrobků, pil, ventilů, koupelnového zařízení aj. Polokožená zlacená vazba. Velké množství vyobrazení.

Pozn.: Prasklá přední předsádka. Vazba odřená.

dražba ukončena: 16.05.2018 18:05:39

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč