.. - Kapesní hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-25, hrubá hmotnost 55,73 g

Vnitřní plášť metal. Pozdější strojek. Hrubá hmotnost 55,73 g.

Pozn.: Bez záruky chodu. Mírně poškozeno.

..
87364. Kapesní hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-25, hrubá hmotnost 55,73 g
Dražba ukončena:08.12.2022 21:55:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč