.. - Kapesní hodinky Nomos, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 82,60 g

Průměr 5,2 cm. Korunka a očko z pozlacené slitiny obecných kovů. Pouzdro na hodinky a šatlén, plně funkční, osvědčení o zkoušce.

Pozn.: Přiloženo osvědčení puncovního úřadu. Přiložen podrobný popis v němčině. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

zlato
..
153234. Kapesní hodinky Nomos, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 82,60 g
Zbývá:48 dnů, 14 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:12:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:17 000 Kč