.

41670. 3x Journal des Demoiselles z let 1897, 1902

popis: 3 litografie na kartonu, 32x24 cm. Volné listy.

Pozn.: Poškozeny.

dražba ukončena: 12.03.2020 19:08:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 07.03.2020 19:53:18 5572