signatura nečitelná - Jinoch v kroji

Akvarel, 28x22 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
72112. Jinoch v kroji
Dražba ukončena:16.01.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč