Čechy konec 19. stol. - Jezulátko

Nejdelší strana: 77 cm

Vosk, sklo, textil, kov, dřevo, výška 77 cm. Jedná se o devoční kopii Pražského Jezulátka. Šaty zdobeny výrazným vyšíváním.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

certifikát
Čechy konec 19. stol.
130513. Jezulátko
Zbývá:12 dnů, 15 hodin
Konec dražby:11.12.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč